Úvod pictured | Peoplix

Angažovanost

díky firemní kultuře a leadershipu

Diagnostika firemního prostředí

Peoplix pomůže zvýšit výkonnost firmy, snížit náklady, přitáhnout a udržet ty nejlepší pracovníky.

Váš cíl

Peoplix zjistí, jaký typ firemní kultury a způsob vedení lidí vaší firmě svědčí nejlépe. Vytvoří ideální profil vhodný pro vaši firmu..

Vaše situace

Peoplix identifikuje současný profil firemní kultury a to, jak se nyní s lidmi pracuje. Ukáže rozdíly proti ideálnímu stavu.

Řešení

Peoplix ukáže, jaké oblasti byste měli rozvíjet a co naopak potlačit. Identifikuje kompetence, které potřebujete posílit.

Nejste v tom sami

Výsledky Peoplix vám pomůžeme interpretovat a doporučení uvést do života. Díky Peoplix bude vaše firma skvělá.

Potřebujete poradit?

Na výsledcích reálných firem vám ukážeme možnosti využití Peoplix pro rozvoj vaší firmy. Podělíme se o zkušenosti s rozvojem kultury, leadershipu a angažovanosti ve firmách různého typu.

Bezplatná verze
Vyplňte prosím email
Vyplňte prosím název společnosti
Vyplňte prosím jméno
Vyplňte prosím Váš telefon
Účet úspěšně založen, zkontrolujte svůj email
Uživatel s tímto emailem již existuje

Ředitel společnosti

Peoplix mi umožňuje sledovat náladu v celé společnosti a zároveň situaci v jednotlivých divizích. Díky tomu mohu reagovat včas na případné problémy. Výsledky vždy důkladně probíráme v týmu nejužšího vedení a závěry adresujeme všem vedoucím pracovníkům. Za důležité považuji s výsledky pracovat jako s podnětem k dalšímu rozvoji. L.N.

HR manažer

Výsledky Peoplix využíváme jako podklad pro plánování osobního rozvoje vedoucích pracovníků. Ukazují, jaké kompetence je potřeba u jednotlivých manažerů rozvíjet. Snadno zjistíme, jak se komu daří svůj osobní plán naplňovat. C.M.

Vedoucí oddělení

Díky Peoplix se nám daří stále zvyšovat efektivitu práce a výkonnost našeho týmu. Klesá nám fluktuace a atmosféra je výborná. Můžeme se porovnávat s ostatními týmy a to nás motivuje. R.U.

Specialista

Jsem ráda, že naše společnost využívá Peoplix. Chápu to jako vyjádření zájmu zaměstnavatele o názory zaměstnanců. Naše nadřízená s námi vždy výsledky průzkumu probere a na jejich základě naplánuje rozvojové aktivity pro náš tým. Od té doby, co používáme Peoplix, mě práce víc baví a naše výsledky se zlepšily. K.N.

Konzultant

Peoplix využívám pro rychlou diagnostiku organizace. Mohu snáze navrhnout strategii postupu a mám v ruce měřitelné parametry. Výsledky mojí práce jsou v Peoplix jasně vidět. Porovnání výsledků před zahájením projektu a po něm dokumentuje výsledky mé práce. A.L.

Stáhněte si e-book

Tato knížka pomůže vám i vaší firmě být efektivnější a výkonnější a zároveň se stát místem, kde lidi rádi pracují.  Je určena všem, kteří vedou podřízené nebo mají na starosti rozvoj v personální oblasti.   Dozvíte se, jak měřit věci tak neuchopitelné jako firemní kultura, motivovanost a chování lidí. Na několika příkladech uvidíte, jak snadno a ryhle se dají naměřené výsledky v praxi využít.   Najdete zde i návod, jak vytvářet motivované a výkonné týmy.